Portfolio

Strony WordPress

Chcesz zamówić u mnie stronę na WordPressie, ale nie wiesz, jaki mam styl?

Zerknij na strony, które zrobiłam dla innych.

Zostać Pisarzem zrzut strony www

Zostać Pisarzem

Strona jest skierowana do początkujących pisarzy, stworzona na Elementorze i gotowym szablonie Astra.

Przygotowana tak, żeby móc łatwiej się po niej poruszać, a najważniejsze elementy rzucały się w oczy. W niektórych miejscach użycie kodu CSS, żeby przystosować widget do własnych preferencji. Przykładem mogą być okładki artykułów na dole strony głównej z czarnym obramowaniem. W widgecie obrazki nie posiadają obramowania.

Alicja Wlazło

Strona pisarki Alicji Wlazło stworzona na Elementorze i gotowym szablonie Astra. Wszystkie teksty (oprócz artykułów blogowych) napisane przeze mnie, tak samo jak ikony social mediów. Podpięcie kodu Google Analitycs, kodu Pixel Facebooka i stworzenie polityki prywatności.

Opiekuję się też stroną, na której pilnuję aktualizacji wtyczek czy WordPressa lub wprowadzam zmiany na stronie.

Alicja Wlazło zrzut strony www
Małgorzata Radtke zrzut strony www

Małgorzata Radtke

Strona stworzona dla pisarski Małgorzaty Radtke, autorki serii z Szadym. Teksty na stronę (oprócz artykułów blogowych), jak i grafiki stworzone przeze mnie. Ta strona została utworzona w oparciu o Page Builder by Site Origin i gotowym szablonie Ample. Popięcie kodu Google Analitycs, kodu Pixel Facebooka i stworzenie polityki prywatności.

Stworzyłam również dla niej landing pages dla dwóch jej książek — Czerwony lód oraz Klucznik.

Natalia Bukowska

Strona www dla początkującej pisarski romansów — Natalii Bukowskiej. Strona oparta na Elementorze i gotowym szablonie Astra.

Przygotowanie dla niej tekstów na stronę, grafik, jak i stworzenie szablonów okładek do artykułów blogowych i social mediów (Facebook, Pinterest). Podpięcie kodu Google Analitycs, Pixela Facebooka, jak i wtyczek do social mediów.

Natalia Bukowska zrzut strony www

Firma Damart

Poprawienie wyglądu strony na większości podstron, napisanie tekstów na podstrony, ujednolicenie podstron z usługami, napisanie i wprowadzenie na stronę artykułów blogowych wraz grafiką.

Zmieniłam wygląd dwóch stron firmy Damart — Damart sprzątanie oraz Damart pranie.