Cześć!

Nazywam się Monika Syminowicz — jestem Wirtualną Asystentką, copywriterką i ogarniaczką WordPressa.

Zegarmistrzyni

władająca czasem i pilnująca terminów

Tancerka

tańcząca ze słowami każdy możliwy taniec

Kreatorka

tworząca piękne i funkcjonalne strony www

Gdy archetyp marki to Bohater…

Wiesz, kiedy zobaczyłam wynik testu archetypu mojej marki, byłam zaskoczona. Bohater? Ja? To niemożliwe! A potem wczytałam się w jego opis i zaniemówiłam — to cała ja!

Inspiruję, motywuję i zachęcam do dalszego działania, a tym bardziej do przekraczania własnych granic.

Jestem zdeterminowana, by zrobić to, co jest do zrobienia i jednocześnie pełna dyscypliny, więc nie musisz się martwić, że trzeba mnie sprawdzać.

Jako Bohater potrafię walczyć z wielkimi problemami świata, ale również z przeszkodami dnia codziennego w małych biznesach online. I to właśnie te małe problemy chcę rozwiązywać.

A jaka jestem od prywatnej strony?

Czasem mam wrażenie, że należę do ginącego gatunku, który uważa, że termin jest rzeczą świętą i trzeba się go trzymać. Osobą, wyznającą zasadę, że nie rób drugiemu tego, co tobie niemiłe. Człowiekiem zdyscyplinowanym, ale jednocześnie wrażliwym na estetykę.

Przyjaciele mówią o mnie: wytrwała, skrupulatna, dociekliwa.

Nie boję się poznawać nowych programów, rozwiązań, czy też lepszych sposobów na to, by Twój biznes działał każdego dnia coraz lepiej.

Jestem bohaterem gotowym zadbać o Twoją firmę od zaplecza.

Przeczytaj artykuły

O pracy Wirtualnej Asystentki, idealnych narzędziach w biznesie online, czy też jak pisać wciągające artykuły na blog lub opisy produktów.

Pobierz materiały

Pobierz materiały, dzięki którym sama ustawisz automatyzację w MailerLite za zapis na Twój newsletter, webinar lub wydarzenie.

Zobacz moją ofertę

Zobacz, jak mogę Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy. Co możesz mi oddelegować, by znów poczuć się władczynią swojego czasu.

Co mówią o mnie?

Alicja Wlazło

Terminowość wykonywanych zleceń, bezproblemowa komunikacja, pełen profesjonalizm — Monika posiada te wszystkie zalety, a w dodatku cechuje się kreatywnością oraz pomysłowością. Jeżeli szukasz idealnej copywriterki właśnie znalazłeś.

Alicja Wlazło

pisarka

Natalia Bukowska

Profesjonalizm, zaangażowanie, pomysłowość, a także szybkość działania w wykonaniu zadania! Współpraca z Moniką była komfortowa, lekka i przyjemna. W razie pytań czy korekty zawsze mogłam napisać. Teksty są świetne i dopracowane w każdym szczególe. Dzięki pomysłowości Moniki mogę cieszyć się grafiką i testem, który przyciąga uwagę innych! Z czystym sumieniem mogę polecić usługę copywritera i jestem pewna, że nasza współpraca nie skończy się na jednym zleceniu! Gorąco polecam!

Natalia Bukowska

pisarka

Małgorzata Sordyl

Pani Monika już kolejny raz napisała dla nas świetny tekst, który przypadł nam do gustu. Od początku wiedziałam, co chcę zawrzeć w tym tekście, bo był pisany stricte pod moją markę 3forU i był związany z nową kolekcją, którą lada moment wypuszczamy. Pani Monika wszystko ładnie to ujęła w słowa i tekst wyszedł, jaki chciałam. Pełny profesjonalizm, świetna i rzetelna współpraca.

Małgorzata Sordyl

3 for U

Małgorzata Radtke

Pisanie książek jest trudne, ale tworzenie biografii, czy notek sprzedażowych jeszcze trudniejsze. Dzięki pomocy Moniki zobaczyłam, że z odpowiednim wsparciem można stworzyć chwytliwy tekst, który w ciekawy  sposób przedstawia zwyczajne życie. Zaufanie Monice było najlepszą decyzją, jaką ostatnio podjęłam. Gdyby nie jej doświadczenie, w życiu nie wyszłabym z cienia.

Małgorzata Radtke

pisarka

Opowiedz mi o sobie i w czym mam Cię odciążyć.