FAQ

1. Czy pracujesz tylko dla kobiet?

Moja główna grupa docelowa to kobiety, ale również pracuję dla mężczyzn, więc śmiało możesz się ze mną kontaktować.

2. Dlaczego nie rozliczasz się godzinowo?

W przeciwieństwie do większości Wirtualnych Asystentek przyjęłam rozliczanie projektowe, które jest wygodne dla obu stron, zwłaszcza dla Ciebie, bo nie musisz się martwić, że Twój pakiet godzinowy niedługo wygaśnie.

3. Jak wygląda współpraca z Tobą?

Przy każdym projekcie współpraca wygląda trochę inaczej, ponieważ przy stawianiu strony na WordPressie potrzebuję innych informacji niż przy prowadzeniu newslettera. Poszczególne kroki współpracy znajdziesz pod tymi linkami:

a) kroki współpracy przy newsletterze,

b) kroki współpracy przy copywritingu,

c) kroki współpracy przy stronach WordPress,

d) kroki współpracy przy pracach kreatywnych.

4. Czym się zajmujesz? Co masz w swojej ofercie?

Działam w 4 obszarach:

a) tworzenie i opieka nad newsletterem,

b) usługi copywritingu: pisanie artykułów, tworzenie opisów produktów i usług, pisanie tekstów na strony www i landing pages,

c) strony WordPress: stawianie stron, ale również opieka nad istniejącymi poprzez aktualizacje wtyczek i dodawanie treści na strony,

d) prace kreatywne: przygotowywanie prezentacji na webinary i szkolenia, jak również tworzenie infografik na strony i do social mediów.

5. Potrzebuję tylko usług copywritingu — czy mogę wybrać tylko pakiet z copywritingu?

Tak, bez żadnych przeszkód. Potrzebujesz tylko tekstów na swoją stronę? Nie ma problemu — napiszę je dla Ciebie. Potrzebujesz tylko pomocy przy opiece nad stroną? Napisz do mnie, że chcesz odciążyć się z obowiązku prowadzenia strony www. Nie jesteś zobowiązana do wykupienia kilku pakietów. Wybierasz ten, który najbardziej odpowiada na Twoje potrzeby.

6. Czy oferowane przez Ciebie pakiety można łączyć?

Oczywiście, że tak! Jeśli potrzebujesz, żebym pisała artykuły na Twój blog i zaopiekowała się Twoim newsletterem, to wystarczy, że do mnie napiszesz i powiesz, że chcesz połączyć dwa pakiety. Dzięki połączeniu zapłacisz mniej, niż wybierając je oddzielnie.

6. Jaki masz system rozliczania (faktura, umowa o dzieło)?

Wystawiam fakturę przez Useme.

7. Chcę rozpocząć współpracę, ale nie wiem jak to zrobić?

Jeśli jesteś zdecydowana zacząć ze mną współpracę, wystarczy napisać do mnie bezpośrednio na kontakt@menadzerkakreatywnosci.pl, skorzystać z formularza kontaktowego lub umówić się na bezpłatną konsultację, gdzie omówimy Twoje potrzeby.

8. Kiedy jesteś dostępna?

Jestem dostępna od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 16:00 i w tych godzinach odpowiadam na wiadomości. W weekendy i w święta nie zaglądam na skrzynkę pocztową.